Laminátové podlahy Balterio – úvod
Floor Forever - laminátové, dřevěné a vinylové podlahy – úvodní strana
Aktuální cenové akce na laminátové podlahy a příslušenství

Cenové akce:

získejte laminátovou podlahu za výhodnou cenu!

Navrhněte si vlastní design podlah ve virtuální místnosti

Virtuální pokoj:

navrhněte si podlahu podle svých představ

Aktuality

Ocenění DOMO Produkt roku 2016 za vinylové podlahy Divino/Divino Click

 Ocenění DOMO Produkt roku 2016 za vinylové podlahy Divino/Divino Click…

Nový web balterio.cz

Spustili jsme pro vás nové webové stránky s čerstvým redesignem a mnohem větším množstvím informací o podlahách a příslušenství Balterio než dříve. Jsme přesvědčeni, že se vám budou líbit ;-)…

Kolekce laminátových podlah Infinity získala ocenění „Produkt roku 2012 od časopisu DOMO

Kolekce Infinity od belgického výrobce laminátových podlah Balterio se skládá z dlouhých a širokých lamel o rozměrech 8 x 238 x 2039 mm, díky kterým bude Váš pokoj prostornější.…

Ocenění za podlahový zámek Balterio PressXpress

Balterio vyvinulo inovační zámkový systém pro pokládání kratších stran podlahových lamel, který byl představen v rámci nových kolekcí Infinity a Experience…

Laminátové podlahy Balterio

Autentické povrchové úpravy

Balterio je skutečným mistrem v napodobování přírodní struktury dřeva. Povrchová úprava 3D Wood Effect zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva ve variacích stupňů lesku od matu až po satén a hedvábí. Díky synchronizovanému procesu struktury dřeva se laminátová podlaha Balterio stává True to nature®. Exluzivní technologie Chromezone® vylepšuje povrchovou úpravu True to nature® tak, že žilkování dřeva propůjčuje lesk. Ručně hoblovaná povrchová úprava Handscraped® dodává podlahovým dílcům mistrovský vzhled, jako kdyby byla každá lamela ručně vyrobená. Díky nové technologii Panoramic design® dekory působí, jako kdyby přecházely z lamely na lamelu, a vytváří tak dojem nekonečných prken. Celý efekt podtrhují elegantní V-drážky, které dotváří dokonalý vzhled skutečných prken.

Inovační zámkové systémy

Zámek PressXpressZámek ClickXpressZámek DropXpress

Inovační zámkové systémy zajišťují snadnou pokládku laminátových podlah Balterio. Rotační systém zámku ClickXpress® usnadňuje spojení jednotlivých lamel dohromady a výsledkem je pevná, bezešvá podlaha. U kolekce Stretto se systémem DropXpress® na krátké straně zapadnou lamely lehce do sebe. Díky nejnovějšímu zámkovému systému PressXpress® u kolekcí Gradeur, Infinity, Experience a Quattro Vintage stačí podlahové lamely přitlačit k sobě. Svorka uvnitř lamely zajistí okamžité spojení krátkých stran, čímž vznikne hladký a silný spoj. Stačí pouze „zatlačit“ lamelu na místo od začátku až do konce.

Různé rozměry podlahových lamel

Různé rozměry podlahových lamel

Více než 100 dekorů a barevných odstínů

Vybírejte z široké škály barevných odstínů laminátových podlah Balterio a zařiďte si interiér podle Vašich představ. Hřejivé přírodní barvy vnesou do Vašich pokojů příjemnou atmosféru. Světlé dekory prosvětlí Váš byt a vytvoří prostor, ve kterém se budete moct volně nadechnout.

V souladu s přírodou


EkologieEkologieEkologie

Program udržitelného podnikání se nazývá „Přivítejte budoucnost“ a obsahuje čtyři základní body: výroba, inovace, certifikace a společenství. Cílem tohoto programu je propojit ekologické, sociální a ekonomické zájmy tak, aby přinášely zisk. Proto se v rámci výrobního procesu snažíme snižovat nebo eliminovat odpady. Odpady recyklujeme a znovu využíváme. Kromě toho jsou laminátové podlahy Balterio certifikovány PEFC, což zaručuje ochranu našich lesů. Tento program zajišťuje, aby za každý pokácený strom byl zasazen nový. Laminátové podlahy Balterio jsou také nositelem ekoznačky Modrý anděl a A+, protože obsahují 10 krát méně formaldehydů, než uvádí požadovaná norma.

Laminátové podlahy Balterio a podlahové vytápění

Laminátové podlahy Balterio ve spojení s podlahovým vytápěním zajišťují maximální pohodlí. Díky kvalitním podlahovým podložkám nedochází k žádným tepelným ztrátám. Podlahové podložky zároveň tlumí kročejový hluk a nepropouští tranzitní zvuk k sousedům pod Vámi. Všechny podložky Balterio mají integrovanou zábranu proti vlhkosti, která nabízí nejlepší ochranu.