Laminátové podlahy Balterio - úvodní strana

Novinky ze světa podlah Aktuality ze světa podlah Balterio

Nový web balterio.cz

1. 2. 2014

Spustili jsme pro vás nové webové stránky s čerstvým redesignem a mnohem větším množstvím informací o podlahách a příslušenství Balterio než dříve. Jsme přesvědčeni, že se vám budou líbit ;-)

Kolekce laminátových podlah Infinity získala ocenění „Produkt roku 2012 od časopisu DOMO

15. 10. 2012

Kolekce Infinity od belgického výrobce laminátových podlah Balterio se skládá z dlouhých a širokých lamel o rozměrech 8 x 238 x 2039 mm, díky kterým bude Váš pokoj prostornější. Nová povrchová úprava 3D Wood Effect zde zdůrazňuje přirozený reliéf struktury dřeva a propůjčuje interiérům prvek exkluzivity. Tato laminátová podlaha je díky tomu k nerozeznání od dřevěné. Kolekce Infinity nabízí 8 dubových dekorů, v tmavých i světlých odstínech, a dodává se se spárou na všech čtyřech stranách. Pokládka podlahy bude velice snadná díky novému inovačnímu zámkovému systému PressXpress. Firma Balterio získala za tento zámkový systém ocenění Inovace roku 2012.

Ocenění za podlahový zámek Balterio PressXpress

1.  5. 2012

Balterio vyvinulo inovační zámkový systém pro pokládání kratších stran podlahových lamel, který byl představen v rámci nových kolekcí Infinity a Experience. Svorka uvnitř prkna zajistí okamžité spojení krátkých stran, čímž vznikne přesný a pevný spoj. Při pokládce stačí pouze přitlačit podlahovou lamelu k té následující. Firma Balterio získala na Domotexu 2012 za tento zámkový systém ocenění Inovace roku 2012

Ocenění za nový showroom podlah v roce 2010

7.  10. 2010

Prohlédněte si náš nový showroom laminátových a dřevěných podlah, za který jsme získali cenu od prestižního profi magazínu DOMO a portálu www.profimag.cz v kategorii "Prodejní centrum roku 2010".

Floor Forever a Balterio na Facebooku Facebook