Laminátové podlahy Balterio - přejděte na úvodní stranu
Aktuální cenové akce na laminátové podlahy a příslušenství

Cenové akce:

získejte laminátovou podlahu za výhodnou cenu!

Aktuality

Nový web balterio.cz

Spustili jsme pro vás nové webové stránky s čerstvým redesignem a mnohem větším množstvím informací o podlahách a příslušenství Balterio než dříve. Jsme přesvědčeni, že se vám budou líbit ;-) …

Kolekce laminátových podlah Infinity získala ocenění „Produkt roku 2012 od časopisu DOMO

Kolekce Infinity od belgického výrobce laminátových podlah Balterio se skládá z dlouhých a širokých lamel o rozměrech 8 x 238 x 2039 mm, díky kterým bude Váš pokoj prostornější. …

Ocenění za podlahový zámek Balterio PressXpress

Balterio vyvinulo inovační zámkový systém pro pokládání kratších stran podlahových lamel, který byl představen v rámci nových kolekcí Infinity a Experience …

Ocenění za nový showroom podlah v roce 2010

Prohlédněte si náš nový showroom laminátových a dřevěných podlah, za který jsme získali cenu od prestižního profi magazínu DOMO …

Laminátové podlahy Balterio

100% voděodolné laminátové podlahy

Technologie HydroShield

Kolekce Traditions a Grande N&W nejen že dobře vypadají, ale ještě lépe fungují. A to jak v klasických prostorách domácnosti, tak dokonce i v kuchyních a koupelnách, kde je zvýšené riziko vlhkosti a úniku vody. Nejsou za tím přitom žádná kouzla, ale propracovaná technologie HydroShield®, díky níž podlaha vodu v podstatě odpuzuje. Do zámkových spojů totiž nemůže proniknout žádná voda. Aby vše takto fungovalo naprosto spolehlivě, je potřeba sladit s voděodolnou podlahou i příslušenství v podobě voděodolných lišt a profilů, které jsou opatřeny speciálním nátěrem, jenž zabraňuje dmutí příslušenství kvůli vodě.

Různé rozměry podlahových lamel

Různé rozměry podlahových lamel

Autentické povrchové úpravy

Povrchové úpravy laminátových podlah

Balterio je skutečným mistrem v napodobování přírodní struktury dřeva. Povrchová úprava 3D Wood Effect® zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva ve variacích stupňů lesku od matu až po satén a hedvábí. Další patentovanou technologií je True to nature touch®, díky které je zvýrazněna přírodní kresba dřeva a různé variace hloubky suků. Dokonalost podtrhuje exkluzivní technologie Chromezone®, která svým leskem zvýrazňuje přirozené žilkování dřeva. Díky nové technologii Panoramic design® můžete u některých dekorů spatřit napojení jednotlivých lamel, které vytváří dojem nekonečně dlouhých prken. Nesmíme zapomenout ani na prkna s texturou Saw Cut Raw®, která imituje surové řezy pilou u řezaného dřeva. Některé kolekce jsou navíc díky digitálnímu tisku téměř k nerozeznání od pravých dřevěných podlah. Vysoké tiskové rozlišení umožňuje dosáhnout dokonalé přesnosti, hloubky tisku a správného kontrastu. Každý suk, každá žilka jsou do detailu vykreslené. Celý efekt podtrhují elegantní V-drážky, které dotváří dokonalý vzhled skutečných prken.

V souladu s přírodou

Ekologie

Také co se týče ekologie, laminátové podlahy Balterio ve vás zanechají dobrý pocit. Všechny jsou totiž opatřeny značkou PEFC a evropskou značkou Ecolabel, což je záruka zodpovědného lesnictví, trvanlivého výrobku a udržitelného výrobního procesu. Kromě toho se Balterio snaží během výrobního procesu snižovat nebo eliminovat odpady, které recykluje a znovu využívá.

Laminátové podlahy Balterio a podlahové vytápění

Laminátové podlahy Balterio ve spojení s podlahovým vytápěním zajišťují maximální pohodlí. Díky kvalitním podložkám nedochází k žádným tepelným ztrátám. Tyto podložky zároveň tlumí kročejový hluk a nepropouští tranzitní zvuk k sousedům pod vámi. Všechny podložky Balterio mají integrovanou zábranu proti vlhkosti, která nabízí nejlepší ochranu.

Vinylové podlahy RIGID VINYL

Pod tímto označením se skrývají dvě kolekce Gloria (prkna) a Viktor (dlaždice), které nabízejí dostatek prostoru pro výběr takové podlahy, která nejlépe odpovídá vaší osobnosti. Vinylové podlahy RIGID VINYL charakterizuje výjimečná pevnost, a přitom dokonalé pohodlí. To je dáno více vrstvami materiálu. Vysoce výkonná ochranná horní vrstva disponuje extra matnou povrchovou úpravou a zabraňuje díky technologiím ScratchProtect® a StainProtect® poškrábání a skvrnám. Vrstva s dekorem ve vysokém rozlišení zajištuje krásný a realistický vzhled podlahy. Měkká vrstva přináší výhody z pohledu pohodlí a akustiky, podlaha je díky ní příjemně pochozí a tichá. Naopak silné tvrdé jádro složené z více materiálů stojí za odolností podlahy. Prkna a dlaždice RIGID VINYL lze v domácnosti využít naprosto všude, dokonce i v koupelně, kuchyni. Tyto podlahy jsou totiž voděodolné, a to včetně doporučeného příslušenství vč. schodových hran, které jsou s dekory zároveň perfektně sladěné.
Kolekce Gloria nabízí 10 dřevěných dekorů, za účelem imitace přírodní různorodosti se dekory kolekce Gloria skládají z minimálně 10 různých prken. Pokud hledáte rafinovanou eleganci, kolekce Gloria je ta pravá. V kolekci Viktor naleznete 6 dekorů dlaždic s variantami od světlých po tmavé barvy, které jsou pestré a mramorované. Díky tomu, že dekory kolekce se skládají minimálně z 18 různých dlaždic, na podlaze tak nevzniká téměř žádné opakování. Pro toho, kdo hledá kamenný vzhled, ale vyžaduje pohodlí a hřejivý pocit z podlahy, pro toho je kolekce Viktor skvělou volbou.
Vinylové podlahy Balterio RIGID VINYL se vyrábí pouze z vysoce kvalitních materiálů. Jedná se o čisté PVC bez přídavku korkových, dřevěných nebo cementových vláken a bez škodlivých látek. Používaná změkčovadla navíc neobsahují orto-ftaláty. Vinylové podlahy jsou bez zápachu a vyrábí se trvale udržitelným způsobem, a to díky iniciativám v oblasti obnovitelné energie.
Funkčnost vinylových podlah podpoří originální podložky Balterio a celkový dojem podtrhne příslušenství ve stejném odstínu jako podlaha. Nově najdete v nabídce i schodové profily.

Povrchové úpravy podlah Rigid Vinyl

Bez ftalátů

Inovační zámkové systémy

Zámky Balterio

Inovační zámkové systémy zajišťují snadnou pokládku laminátových a vinylových podlah Balterio. Rotační systém zámku ClickXpress® usnadňuje spojení jednotlivých lamel dohromady a výsledkem jsou pevné a rovné spoje. Při renovaci můžete podlahu snadno rozebrat a znovu položit. U zámkového spoje FitExpress® stačí zamáčknout konce podlahových prken k sobě. Zámek uvnitř prkna zaručí, že se krátké strany okamžitě zamknou k sobě. Se systémem Uniclick lze jednotlivá prkna vzájemně zamknout v horizontální směru, což je ideální pro instalaci pod dveřmi, radiátory apod.

Floor Forever a Balterio na Facebooku Facebook |