Laminátové podlahy Balterio - přejděte na úvodní stranu

O nás

Firma Podlahy Šesták s. r. o. je výhradním dovozcem exkluzivních značek podlahovin na český trh, jako jsou laminátové podlahy Balterio, masivní dřevěné podlahy Berthold, vrstvené dřevěné podlahy HOCO, Timber Top a Bergland Parkett, vinylové podlahy Floor Forever a Euro Vinyl Floor Forever, PVC a linoleum Armstrong, velkoformátové třívrstvé dřevěné podlahy TRAPA a výrobky WOCA pro péči a údržbu podlahovin. V nabídce najdete i potřebnou stavební chemii PCI a pracovní nářadí Friess Techno.


Showroom podlah Floor Forever


Obchodní síť Floor Forever zaštiťuje značky nejvyšší kvality a zajišťuje ten nejlepší servis. V současné době má po celé České republice šedesát autorizovaných prodejců s originálním showroomem Floor Forever a přes 300 prodejců. Zákazníci mohou očekávat jednotný a ucelený koncept interiérů i exteriérů navržený designerem. Heslem obchodní sítě Floor Forever je: „Najděte si svého prodejce ve Vašem městě“, kdy si na internetových stránkách www.floorforever.cz na mapě najdete Vám nejbližšího prodejce.


Showroom Floor Forever s výstavní plochou 120 m² nabízí ucelenou nabídku podlah a je k dispozici všem partnerům obchodní sítě Floor Forever, kam si mohou přivést svého zákazníka. S výběrem jim poradí tým profesionálně vyškolených lidí, který se zároveň postará i o zákazníky, které si sem firmy pošlou samotné. Tento originální showroom byl navržen architektem Pavlem Škodou a jedná se o barevně a designově sjednocený koncept s ucelenou nabídkou podlah, stavební chemie a produktů na péči o dřevěné povrchy.


S obchodní sítí Floor Forever se můžete zapojit do charitativního projektu, kdy z každého zakoupeného ² přispíváte 1 Kč na nové podlahy v FOD Klokánek. V lednu 2013 proběhla přestavba prvního bytu v Klokánku, ulici Láskova, Praha 4. Jednalo se o byt o rozloze 75 ², kam se pokládala laminátová podlaha Balterio, Dolce - 750 Dub Opatský. Tento projekt zaštiťuje slogan: „Floor Forever pomáhá, Vy pomáháte s námi.“

Za své produkty získáváme pravidelná ocenění. V roce 2009 jsme získali ocenění Domo Produkt roku 2009 za laminátovou podlahu Balterio, kolekci Grandeur, která je výjimečná extra dlouhými a širokými formáty lamel a povrchovou úpravou Chromezone, díky které je naprosto k nerozeznání od dřevěné podlahy. Tuto jedinečnou povrchovou úpravu jinde nenajdete. V roce 2011 jsme získali ocenění Domo Produkt roku 2011 za WOCA Olej Diamond, vysoce sušinový olej, který je vhodný pro finální povrchovou úpravu všech dřevěných podlah a je dlouhodobě odolný vůči vodě a nečistotám. V roce 2012 jsem získali ocenění DOMO Produkt roku 2012 za laminátové podlahy Balterio, kolekci Infinity, která je výjimečná jak extra dlouhými a širokými formáty lamel, tak i povrchovou úpravou 3D Wood Effect, která zdůrazňuje přirozený reliéf struktury dřeva a propůjčuje interiérům prvek exkluzivity. Tato povrchová úprava je stejně tak ojedinělá a nikde jinde ji nenajdete. Pokládka podlahy je velice snadná díky novému inovačnímu zámkovému systému PressXpress, za který firma Balterio získala na mezinárodním veletrhu koberců a podlahových krytin Domotex ocenění Inovace roku 2012. V roce 2011 získala firma Balterio ocenění Nejlepší internetové stránky s podlahami 2011 od čtenářů předního britského časopisu Interiors Monthly. V letošním roce 2013 jsme získali ocenění DOMO Produkt roku 2013 za dřevěné vrstvené podlahy Berthold Multiplex, které jsou velice stabilní a díky tomu vhodné na podlahové vytápění.

Floor Forever a Balterio na Facebooku Facebook |