Trhem osvědčený produkt, TIKKURILA Pirtti - vodou ředitelné mořidlo na dřevo v interiéru 0.9 l Pihka 5051 od populární značky TIKKURILA v akci za 355 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
TIKKURILA Pirtti je vodou ředitelné akrylátové mořidlo určené do interiéru na dřevěné povrchy jako jsou stěny, stropy, dveře, podlahy, nábytek aj. Mořidlo dobře odolává světlu.. Tohle si zamilujete: TIKKURILA Pirtti - vodou ředitelné mořidlo na dřevo v interiéru 0.9 l Pihka 5051 od populárního výrobce TIKKURILA - toto zboží si můžete nechat dodat výhodně za 354.53 Kč
Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vy neplatíte nic navíc!
Poctivý výrobek od top výrobce TIKKURILA - toto zboží si můžete nechat poslat s úžasnou cenovkou 354.53 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.